AK Parti'den peş peşe Sinan Oğan açıklaması! Dikkat çeken sözler

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
AK Parti'den peş peşe Sinan Oğan açıklaması! Dikkat çeken sözler
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, katıldığı canlı yayında Başkan Erdoğan'ın Sinan Oğan'la görüşmesine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 14 Mayıs'ta gerçekleşen seçimlerde ATA İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı olan Sinan Oğan'ı kabul etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 14 Mayıs'ta gerçekleşen seçimlerde ATA İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı olan Sinan Oğan'ı kabul etti.

TV100'de Az Önce Konuştum programına konuk olan Numan Kurtulmuş, Başkan Erdoğan'ın Sinan Oğan ile görüşmesiyle ilgili soruya cevap verdi.

KURTULMUŞ: SİNAN OĞAN'A OY VERENLER...

Kurtulmuş açıklamasında, ''Görüşmenin içeriğini bilmiyorum ama şunu söyleyebilirim. Sinan Oğan'ın aldığı oy oranı gerçekten bir başarıdır. Oy veren seçmenleri analiz ettiğiniz zaman temel önceliklerinin Türkiye'nin bölünmez bütünlüğü olduğunu hem PKK-PYD gibi bölücü terör örgütlerinin hem de FETÖ gibi Türkiye’ye devletin bütünlüğüne kastetmiş olan örgütlerle mücadeleyi son derece ciddiye alan bir seçmen kitlesi olduğunu biliyoruz. Zaten Millet İttifakı'na da vermemiş. Oradaki kitlenin ikinci turda iki seçeneği kaldı. Bir tarafta terörle etkin bir şekilde mücadele eden Tayyip Erdoğan, diğer tarafta 'PYD mi bize düşmanlık edecek' diyebilecek kadar aymazlık içerisinde olan Kılıçdaroğlu. Bunu Sinan Oğan'a oy veren kitlenin çok iyi değerlendireceğini biliyorum.'' ifadelerini kullandı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Ülke Tv'de Akşam Baskısı programında kritik görüşmeyi değerlendirdi.
 

HAMZA DAĞ: ÜLKEMİZİN TAMAMININ MUTLU OLACAĞI BİR NETİCE OLACAK
 

Dağ açıklamasında, ''Sayın Oğan'ın Dolmabahçe'de görüşmesini kıymetli buluyorum. Devlet adabı noktasında önemli olduğunu düşünüyorum. Yüzde 5'lik bir oy. Bunun birçok sebepleri var. Bunları da hepimiz tahmin ediyoruz. Özellikle Muharrem Bey'in yaşamış olduğu süreçte tepkisel durumdan da kaynaklanmış olabileceğini tahmin ediyorum. Bu görüşmenin önemi var, çünkü siyaset müzakere işi. Ülkemizin tamamının mutlu olacağı bir netice olacağını düşünüyor ve biliyorum.'' ifadelerini kullandı.

Kaynak:Haber7


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Basa'dan 19 Mayıs MesajıÖnceki Haber

Basa'dan 19 Mayıs Mesajı

BAKAN KURUM: GEÇİCİ BARINMA ALANLARIYLA EŞ ZAMANLI GEÇİCİ İŞ YERLERİNİ DE HAYATA GEÇİRDİKSonraki Haber

BAKAN KURUM: GEÇİCİ BARINMA ALANLARIYLA...

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar