“Bursa’mız Dünyanın Önde Gelen İllerinden Olacak”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
“Bursa’mız Dünyanın Önde Gelen İllerinden Olacak”
Abone ol
Yeniden Refah Partisi Bursa milletvekili aday adayı Abdülhamit Karabulut, partisinin tanışma toplantısı sonrası yaptığı açıklamada ‘gençlerimiz Yeniden Refah iktidarında ülkemizi terk etmeyi düşünmeyecek’ dedi. Seçimlerde cumhur ittifakı içerisinde yer alacağını..

Yeniden Refah Partisi Bursa milletvekili aday adayı Abdülhamit Karabulut, partisinin tanışma toplantısı sonrası yaptığı açıklamada ‘gençlerimiz Yeniden Refah iktidarında ülkemizi terk etmeyi düşünmeyecek’ dedi.

Seçimlerde cumhur ittifakı içerisinde yer alacağını belirtmesinin ardından gözler Yeniden Refah Partisi’ne çevrildi. Bursa’da tanışma toplantısı sonrası genç aday adaylarından Abdülhamit Karabulut Yeniden Refah Partisi’nde başvuruların yüksek sayıda ve bu sayının da büyük bölümünü gençlerin oluşturduğunu söyledi. Karabulut dosyasını Yeniden Refah Partisi Bursa İl Başkanı Murat Kolancı’ya teslim etti.

Genç aday adayı Abdülhamit Karabulut, yaptığı açıklama ‘günümüzün küreselleşen dünyasında ön plana çıkan mevzular akıllı şehirler ve yapay zeka teknolojileri’ dedi.

İsmim Abdülhamit Karabulut genç bir kardeşinizim. 2001 Bursa doğumluyum. Bursa Ali Osman Sönmez Anadolu İmam Hatip Lisesi mezunuyum, Hacettepe Üniversitesi Tarih Bölümü 4. sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda özel bir yükseköğrenim yurdunda idarecilik yapmaktayım.

Milli Görüş’le henüz çocuk yaşlardayken tanıştım ve bu siyasi ekolle yetiştim. İlk aktif görevimi 2014 yılında Erbakan Vakfı Bursa İl Gençlik Kolları teşkilatında aldım. Sonrasında Yeniden Refah Partimizde Bursa İl Gençlik Kolları yönetim kurulu kurucu üyeliği ve Genel Merkez Gençlik Kolları yönetim kurulu üyeliği görevlerinde bulundum. Şuanda aktif olarak yine Bursa’mızda gençlik kollarında görevliyim.’

KARABULUT MİLLETVEKİLLİĞİ İÇİN HAZRILIKLARINI YAPMIŞ

‘Hepimizin malumu insanların çeşitli hedefleri olur ve bu hedefleri gerçekleştirmek için çalışırlar. Bizim Milli Görüşçüler olarak da ortak hedeflerimiz elbette mevcut. Ancak benim şahsi hedeflerim daha var. Bursa’mızı Dünya’nın önde gelen sayılı kentlerinden birisi haline getirmek. Günümüz küreselleşen dünyasında ön plana çıkan
mevzular artık akıllı şehirler ve yapay zeka teknolojileriyken Güzel Bursa’mızda yaşanan gündemler maalesef saç baş yolduruyor. Biz ehil insanlardan oluşan
ekibimizle Bursa’mızda doğal afet önlemleri, ileri teknolojiler ve elbette tarihçi bir kardeşiniz olarak ifade etmek istiyorum, Bursa’mızın eşsiz kültür mirasını ön plana
çıkaracak projeler ürettik ve üretmeye de devam ediyoruz. İnşallah ortaya koyduğumuz bu hedeflere hep birlikte ulaşıp başaracağımıza olan inancım tamdır.

‘DENİZİ BİZE CENABI ALLAH GETİRECEK’

Tüm bu bilgiler ışığında 28. dönem Bursa 2. bölge milletvekili aday adayı olarak hepinizin desteklerini bekliyor ve konuşmamı şu sözlerle nihayete erdirmek istiyorum.

3 Mart 2019 tarihinde İstanbul’da yapılan Erbakan Hocamızı anma programında sn. genel başkanımız biz milli görüşçülere şöyle demişti:

“Biz karada, dağların başında gemiler yapmaya devam edeceğiz, denizi bize Cenab-ı Allah getirecek inşallah.”

‘FATİH ERBAKAN’LA BAŞARACAĞIZ’

Son olarak Abdülhamit Karabulut, ‘genel başkanımız en genç liderlerden birisi önümüz açık. Gençlerimiz liderimiz sayın Fatih Erbakan’ı yakınen takip ediyor. İlk defa gireceğimiz seçimlerde meclise gireceğimize inanıyorum’ diyerek sözlerini şöyle tamamladı.

‘Evet yine haklıydınız muhterem genel başkanım işte yanınızda Milli Görüş gençleri, sel olduk, deniz olduk, okyanus olduk, dalga dalga geliyoruz elhamdülillah. Biz bu ülkenin yetiştirdiği gençler olarak ülkemizde olacağız ülkemizin gençliğine sahip çıkacağız.’


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
PKK'nın umudu Kılıçdaroğlu ve seçim! Teröristler vali olarak atanacak...Listeler hazırÖnceki Haber

PKK'nın umudu Kılıçdaroğlu ve seçim! Ter...

İYİ Parti binasına saldırı: Valilikten açıklama! AK Parti'den ziyaretSonraki Haber

İYİ Parti binasına saldırı: Valilikten a...

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar