Başkan Yetimoğlu: “Şanlıurfa Yeniden Refah’la Şahlanacak”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başkan Yetimoğlu: “Şanlıurfa Yeniden Refah’la Şahlanacak”
Abone ol
Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ahmet Yetimoğlu, il başkanlığında basın mensupları ile bir araya geldi. Başkan Yetimoğlu, “Şanlıurfa Yeniden Refah’la Şahlanacak” dedi.

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ahmet Yetimoğlu, il başkanlığında basın mensupları ile bir araya geldi. Başkan Yetimoğlu, “Şanlıurfa Yeniden Refah’la Şahlanacak” dedi.

Uzun süre Karaköprü Kurucu İlçe Başkanı olarak görev yapan Ahmet Yetimoğlu, Genel merkez tarafından Şanlıurfa İl Başkanlığına atandı. Yeni görevine başlamaktan gururlu, mutlu ve huzurlu olduğunu dile getiren Yetimoğlu,  “Üye sayımız artıyor, yeniden oluşacak olan yönetim kurulu ile birlikte yolumuza dolu düzgün devam edeceğiz inşallah. Çünkü Şanlıurfa’da değişim zamanı gelmiştir. Daha doğrusu Türkiye’de de değişimin zamanı gelmiştir. Şanlıurfa Yeniden Refah’la Şahlanacak” dedi.

İl Başkanlığında düzenlenen basın toplantısında Yetimoğlu, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Esselamün aleyküm kıymetli basın mensubu arkadaşlarımız ben Ahmet Yetimoğlu, 2018 yılında Refah partimizin kurulduğu gün den bu yana Karaköprü kurucu ilçe başkanı olarak görev yapmaktaydım. Yıllar sonra beş buçuk yıla aşkın bir süre içerisinde çok sevdiğim saydığım ve onurla şerefimle taşıdığım Karaköprü İlçe Başkanlığı yürütmekten de onur duydum.

“Fatih Erbakan ile görüşmelerimiz oldu”

Bundan sonraki süreçte il başkanlığımızın boşalmasından dolayı il başkanımızın istifasından sonra yerine yeni bir il başkanı seçilmesi gerekiyordu ve temayül yoklaması yapıldı. Bu temel uygulamasında da Allah’ıma binlerce şükürler olsun bu davamıza sahip çıkan en az 16 tane arkadaşımız il başkanlığı için müracaatta bulundu ve bunların içerisinde genel merkezimizin tespit ettiği en son 8 tane arkadaşımız vardı. 8 tane arkadaşımızın içerisinde de benimle beraber 4 kişiyi Genel merkeze çağırdılar ve genel merkezde teşkilat genel başkanımız doktor Fatih Erbakan ile görüşmelerimiz oldu. Ve bu görüşmelerin sonucunda kıymetli başkanımız Dr. Fatih Erbakan Şanlıurfa çok kıymetli olan çok gurur verici olan Şanlıurfa il başkanlığına bize tebliğ etti. Bundan dolayı çok gururluyum, çok mutluyum, huzurluyum, ne mutlu bana ki Şanlıurfa gibi bir ilde Yeniden Refah’ın şahlanışını hep birlikte ayağı kaldırılmak için görev verildi. Bunun da yabancısı değiliz bunu da yapabilecek kapasite ekibimiz var bunun üstüne ne koyabiliriz onun çabalarını göstermekteyiz.

“Şanlıurfa hak ettiği yere gelecek, Şanlıurfa’da değişim zamanı gelmiştir”

Yıllardır zaten Karaköprü’de yaptığımız çalışmalardan takdire şayandır hepiniz bir basın mensubu olarak oradaki çalışmalarımıza görmektesiniz bundan sonraki süreçte de inşallah il başkanlığında 13 tane ilçemizle birlikte, Şanlıurfa’yı yeniden hak ettiği yere taşımak için var gücümüzle çalışacağız. Bundan başka da çaremiz yoktur. Zaten insanların bizlere teveccühü oldukça fazla, yeter ki seçmenimize dokunabilmelim ve bu dokunuşlar sonucunda partimizde gün geçtikçe sayılarımız artıyor. Üye sayımız artıyor, yeniden oluşacak olan yönetim kurulu ile birlikte yolumuza dolu düzgün devam edeceğiz inşallah. Çünkü Şanlıurfa’da değişim zamanı gelmiştir. Daha doğrusu Türkiye’de de değişimin zamanı gelmiştir. 

“21 yıldır ülkenin geldiği nokta ortada”

 

İnsanlarımız nefes alamaz durumdalar, hayat pahalılığı, insanların geçim sıkıntısı dedikçe 21 yıldır iktidarda olan bir zihniyetin tek başına ve çok güçlü bir şekilde iktidarda olan zihniyetin eğer 21 yıl içerisinde bunları düzeltememişse bundan sonraki süreçte de asla düzeltme şansı yoktur. Çünkü tarih boyunca hiçbir dönemde bu iktidar kadar halkımız hiç kimseye şans vermemiş, tam 21 yıldır ülkenin geldiği nokta ortada insanlarımızın daha refah içerisinde daha huzurlu bir şekilde yaşamlarını sürdürebilmeleri için yeniden refaha ihtiyaçları var. Bu potansiyelde bizde varız.

“Şanlıurfa Yeniden Refahla şahlanacak”

Şanlıurfa’da daha önceden de olduğu gibi bundan sonraki süreçte de yeniden refahla insanlarımızın yüzü gülecek, esnafımızın yüzü gülecek, memurumuzun yüzü gülecek, işçimizin yüzü gülecek ve emeklimizin yüzü gülecek. Zaten genel başkanımızın da Cumhur ittifakına katılmasının en büyük nedenlerinden biri 30 maddelik bir metin hazırlayıp bunların yapıldığı takdirde biz sizlere destek veririz derinde, bu 30 tane maddenin içerisinde ise şahsına veya partisine ait gelir getirecek veya bir şeyler kazandırabilecek asla bir şey yoktur. Maddelerin tamamı ülkenin çıkarları için hazırlanan maddelerdir ve bunun da takipçisi olacağımızı genel başkanımız da bunu iletmişti. Biz ise hiçbir zaman kendimiz için hiçbir şey istemiyoruz. Halkımız için istiyoruz. Memleketimiz için istiyoruz. İnsanlarımız için istiyoruz. Emeklimiz için istiyoruz. Memurumuz için istiyoruz. İşçimiz için istiyoruz ve bunların tek temeli yüce meclisimizin içerisinden geçiyor ve en son Cumartesi günü genel merkezde genel başkanımızın basın mensuplarıyla  görüştüğü toplantıda, yine üstüne basarak söylediği işçi ve memurlarımızın ve emeklilerimizin zor durumda olduklarını aybaşını zor getireceklerini söylemişti. Bir an önce bu arkadaşlarımıza gerekli olan zammın yapılması hususunda hükumete çağrıda bulunmuştu. Bu sadece bir tanesi bunların tamamının takipçisi olacağız.

Biz genel Urfa’da, genel merkezde Türkiye’nin tamamında bunun takipçisi olmaya çalışacağız inşallah.”


 • 0
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Doğan Bekin; "ObamaABD’nin gözyaşı ve kan üzerine kurulu olduğunu teyit etmiş oldu"Önceki Haber

Doğan Bekin; "ObamaABD’nin gözyaşı ve ka...

Yeniden Refah Partisi Samsun İl Başkanlığı'na İbrahim Yaşar atandıSonraki Haber

Yeniden Refah Partisi Samsun İl Başkanlı...

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar