Fatih Erbakan: Büyük zaferin işaret fişeği pazar günü Dodurga’dan atılacak’

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Fatih Erbakan: Büyük zaferin işaret fişeği pazar günü Dodurga’dan atılacak’
Abone ol
Yeniden Refah Partisi lideri Fatih Erbakan, “Milli Görüş’ün gelecek sene yapılacak seçimlerdeki büyük zaferinin, büyük şahlanışının işaret fişeği Pazar günü Dodurga’dan seçimlerinde atılacak inşallah”dedi.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, 8 yılın ardından yeniden belde statüsü kazanan ve 3 Temmuz'da belediye başkanlığı seçimi yapılacak Çankırı’nın Dodurga Beldesi’ni ziyaret etti. 

50 senelik Milli Görüş tarihi efsane hizmetlerle doludur

Belde meydanında düzenlenen mitingde vatandaşlara seslenen ve partilerinin belediye başkan adayı olan Hakan Kuşçu’ya destek isteyen Erbakan, şunları söyledi: 

“50 senelik Milli Görüş tarihi efsane hizmetlerle, altın harflerle yazılmış referanslarla doludur. Milli Selamet Partisi’nin iktidar olduğu dönemler Kıbrıs Zaferi, 600 imam hatip okulu, 5 bin kuran kursunun açılması, arkasından 1976-77’de Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en büyük sanayileşme ve kalkınma hamlesi olan ağır sanayi hamlesi. Türkiye’nin doğusundan batısına 200’den fazla sanayi tesisinin temelinin atılması, bütün engellemelere rağmen 70’ten fazlasının hizmete sokulması. Arkasından 54’üncü hükümet dönemi. İşçiye, memura, emekliye yüzde 100, yüzde 200, yüzde 320’ye varan maaş zamları bir dünya şampiyonluğu olarak tarihe geçmiştir. Bu kadar kısa sürede dar gelirlinin refah payının bu kadar yüksek oranda artırıldığı başka dönem olmamıştır.”   

Büyük zaferin işaret fişeği Dodurga’dan atılacak

Erbakan, Milli Görüş belediyesi geçmişlerinin efsane hizmetlerle dolu olduğunu hatırlatarak, şöyle devam etti: 

“Milli Görüş belediyeciliği dönemlerinde rüşvet, suistimal, adam kayırma, israf ortadan kaldırıldı ve belediyelerde denk bütçe gerçekleştirildi. Belediyelerin kasaları paralarla doldu. Bunlar Refah Partili, Milli Görüşçü belediyeler tarafından yapıldı. Yeniden bu hizmetlerle buluşmak istiyorsak, burada Dodurga’da, Yeniden Refah Partisi’nin belediye başkan adayını seçmemiz gerek. Bu efsane hizmetleri hem merkezi hükümetteki efsane hizmetleri hem de yerel yönetimlerdeki belediyecilik anlamındaki efsane hizmetleri Dodurga’mızla, Çankırı’mızla buluşturmanın zamanı gelmiştir. 3 Temmuz Pazar gününden itibaren Milli Görüş belediyeciliği inşallah Dodurga’da başlayacak. Ve Dodurga halkı Milli Görüş hizmetinin ne olduğunu görerek yaşayacak. Belediyecilik hizmetlerini en seri şekilde yapacağız. Dodurga halkına konut yapma imkanı sağlayacağız. Konut yapma problemini ortadan kaldıracağız. Tarihi manevi mirasa sahip çıkacağız. Çalmadan, israf etmeden, yandaşları zengin etmeden bütün bu hizmetleri en seri bir şekilde Dodurgalılarla buluşturacağız. Allah, Milli Görüş’ün gelecek sene yapılacak seçimlerdeki büyük zaferinin, büyük şahlanışının işaret fişeğini Dodurga’dan Pazar günü atmayı, bizlere nasip eylesin inşallah. Milli Görüş’ün birinci kırk yılındaki efsane hizmetlerini, ikinci kırk yıldaki tekrarını Pazartesi günü itibariyle Dodurga’dan başlatmayı Cenabı Allah bizlere nasip eylesin inşallah. Refah gelecek, yüzler gülecek.”

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Sigara fiyatlarına zam geldiÖnceki Haber

Sigara fiyatlarına zam geldi

Şehidin hafızlık arkadaşına sorduğu soru ağlattı!Sonraki Haber

Şehidin hafızlık arkadaşına sorduğu soru...

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar