Ümraniyeli Mustafa Küçükkaptan, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ne kaptanlık yapıyor

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Ümraniyeli Mustafa Küçükkaptan, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ne kaptanlık yapıyor
Abone ol
Aslen Ümraniye’li olan, her daim güler yüzüyle anılan, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Dr. Mustafa Küçükkaptan, kentte yaptığı çalışmalar ile göz dolduruyor. Başkan Yücel Yılmaz’ın başarısına da, sunduğu değişik projeler ile dikkat çeken Küçükkaptan, Ümraniyeliler tarafından da takdir ediliyor.

Ümraniyeli olup, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nde genel sekreter olarak görev yapan Dr. Mustafa Küçükkaptan, kentte gerçekleştirdiği çalışmalar ile göz dolduruyor. Balıkesir’de hayata geçirilen değişik projelerdeki imzası ile dikkat çeken Küçükkaptan, Ümraniyeliler tarafından da takdir ediliyor. Son dönemde özellikle İstanbul yerel basınını Balıkesir’e davet ederek yapılan çalışmaları yerinde göstermesi ile dikkat çeken Mustafa Küçükkaptan ’ın şeffaf belediyeciliği örnek oluyor. Küçükkaptan’ın kente katkıları, Balıkesir’i vatandaşlar tarafından da takdirle karşılanıyor.

KISA SÜREDE BALIKESİRLİLERİN GÖNLÜNÜ FETHETTİ

Geçmiş dönemlere göre iyi organize olan, kamu kaynaklarını doğru kullanan, işçisini siyasi görüşlerine göre değil, niteliğine göre seçen ve halkın malına israfı önceleyen bir büyükşehir belediyesi olmasında büyük katkıları olan Küçükkaptan’ın çalışmaları, Balıkesirliler kadar çevre illerden de ilgiyle izleniyor. Vaad ettiği projeleri bir bir tamamlayan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, ortaya koyduğu performansın yanında belediyede oluşturduğu sürdürülebilir sistemle de belediyeciliğe örnek oluyor.

Mustafa Küçükkaptan

ÜMRANİYELİLERİN DE GÖZDESİ

Mustafa Küçükkaptan’ı Ümraniyeliler, belediyede önce özel kalem müdürü, sonrasında ise belediye başkan yardımcısı olarak yirmi yıldır tecrübesi ve verdiği üstün hizmetleri ile hatırlıyor. Balıkesir’in özellikle tarihi dokusuna önem veren, kentin geçmişinin izlerini su yüzüne çıkaran çalışmaları ile ülke çapında dikkat çeken çalışmalara imza atması takdirle karşılanıyor. Küçükkaptan, Balıkesir bölgesinde yoğun olarak yapılan tarımsal faaliyete ve çiftçiliğe destek vermesi ile kalkınmaya verdiği katkıları ile medyada çok konuşulan bir isim olarak da görülüyor.

TARIM VE İSTİHDAM YARATAN PROJELER

Kentin yirmi ilçesine ayrı ayrı ciddi hizmetler veren, ulaşım, tarım ve istihdam yaratan projeler başta olmak üzere, her konuda son dört yılda ciddi çalışmalar yapan Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Dr. Mustafa Küçükkaptan’ın Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ile birlikte sergilediği performans, İstanbul ve özellikle Ümraniye’de dikkatle ve takdir toplayarak takip ediliyor.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Hamas: "70 rehineyi bırakmaya hazırız"Önceki Haber

Hamas: "70 rehineyi bırakmaya hazırız"

Atama kararları, Resmî Gazete’deSonraki Haber

Atama kararları, Resmî Gazete’de

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar