Vizyon kuyumculuk
Aula Home
Ayça Outlet
Suat ZOR

Suat ZOR

Mail: [email protected]

GENETİK HASTALIKLAR ,GDO ve YAHUDİLER

Yahudiler'de inançları gereği akraba içi evlilik (endogami) oldukça yaygındır.

Bu noktada özellikle Aşkenaz ve Seferad Yahudileri için meseleye bakalım. Bugün İsrail'i Aşkenaz Yahudileri yönetiyor. Aşkenaz Yahudileri ;Almanya, Fransa ve Doğu Avrupa'da yaşayan veya onların soyundan gelen Yahudilerdir. Sefaradlar ise İspanya, Portekiz, İtalya, Yunanistan, Türkiye, kuzey Afrika ve Ortadoğu'da yaşayan Yahudiler ve onların soyundan gelenlerdir.

Bu iki grup birbirinden oldukça farklı inançlara ve reflekslere sahiptirler. Bugün dünyada toplam 13 milyon yahudinin % 80'nin üzerinde Aşkenaz sınıfı mevcuttur.

Aşkenaz Yahudileri Avrupa da yaşadıkları için Hıristiyan Dünyası ile çok sert bir ilişki kurmuşlardır. Tabiri caiz ise hep aşağı bir sınıf olarak kabul edilmişlerdir. Bundan dolayı iç evlilik bu sınıf içinde kaçınılmaz olmuştur. Bu sınıf dinlerine daha çok bağlı oldugu için zaten dışardaki insanlarla evlilik yapmamışlardır. Bugün İsrailde kullanılan Yidiş dilini de bunlar kullanmaktadırlar. İsraili yöneten bu gruptur.

Seferad Yahudileri ise genellikle müslümanlarla karşılaştıkları için bunlar tamamen içe kapanmamışlardır. Bu yüzden daha insani özellik taşımaktadırlar.

Şimdi bu noktada şu soruyu soralım, neden israilde genetik bilimi çok gelişmiştir?

Çünkü iç evliliklerde pek çok GENETİK hastalık mevcuttur ve nesiller boyunca taşınmıştır. Sonuçta bu popülasyon için bir çöküş meydana gelmiştir. İsrailin bugün ki durumu budur.

Israil kendilerini seçkin tabaka olarak gördükleri için bu tür hastalıkları yenmek üzere genetik bilimini geliştirmek ve nesillerini korumak istemektedirler.

Bu noktada bu grup içerisinde çok yaygın olan 20'nin üstünde genetik hastalık mevcuttur. Bunlardan bir kaç tanesine bakabiliriz ;

1-Gaucher Hastalığı Tip 1

Aşkenazların büyük kısmının sahip olduğu ve her 15 Aşkenaz’dan 1’inde gorulen bir hastalıktır. Çünkü her bir Askenazın ,%10'nunda bu hastalığa neden olan mutasyona uğramış bir gen bulunur . Bu hastalık ; kemik bozulması, ağrı ve sakatlıklar meydana getirir. Hastalığın neden olduğu belli bir yaş aralığı yoktur ve semptomları değişkenlik göstermektedir.

2- Tay-Sachs Hastalığı

Aşkenazlar'da oldukca yaygın olarak görülen bir başka hastalıktır ve tedavisi mümkün değildir. Omurilik ve sinir hücrelerindeki nöronların yapının giderek kötüleşmesi Tay-Sachs hastalığına neden olur.

Buna benzer pek çok genetik hastalik sayilabilir. İşin ilginç tarafı israilde bütün bireylerde neredeyse bir genetik hastalık mevcuttur.

İsrail bu gerçeği çok iyi bildiği için kendi neslini tedavi ederken bütün insanlığın ise genetiğini bozmak için hareket etmektedir.

Bu yüzden GDO'lu tohumların özellikle İsrail kaynaklı olarak üretilmesi nedeni budur.

ISRAİL askerlerinin veya halkının sinir sistemleri oldukça bozuktur. Bu yüzden normal insan refleksleri gösteremezler. Bir de buna dinlerinden kaynaklanan üstün sınıf paradigması da eklendiğinde durumun vahametini bugün maalesef Filistin'de yaşıyoruz.

Buradan bütün dünyaya sesleniyoruz; bugün katliam yapan Yahudiler üstün insan değil, anotomik ve fıtri genetiği bozulmuş bir topluluktur. Bu yüzden bunları durdurmak için iki şey yapılmalı;

1- Güç Kullanmak

2- Psikolojik Harp yapmak

Not : " En güçlü silah, zamanı gelmiş olan bir fikirdir" (Goethe)

Rabbim bunların şerrinden bütün insanlığı korusun.

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar