Mehmet ENER

Mehmet ENER

Mail: [email protected]

Piyango Parası mı- Devlet Baksın mı

SMA hastaları üzerinden koparılan fırtina da her kesin cebin de akrep var , Kendine ait olmayan para üzerinden ahkâm kesiyor.

Var mı Rahmetli Necmettin ERBAKAN hocam ve arkadaşları gibi babayiğit....!

Yıl 1974 Kıbrıs a asker çıkarmışız , Asker in maddi desteğe ihtiyacı var , Hocam ve milletvekili arkadaşları birer aylık maaşlarını Ordumuza bağışlamışlar .Rahmetli Necmettin ERBAKAN hocam maaş çekini fotoğraf ta görüldüğü gibi Genel Kurmay başkanı Rahmetli Semih Sancar a takdim etmiştir.

Şu anda yapılan gibi Devlet bütçesini savaş a yönlendirip Vatandaşı kemerleri sıkın diyemezmiydi, Maaş artışlarını yapmaz, Yatırımları durduramamazmıydı, ama Necmettin Erbakan ca davranıp fedakârlığı kendi yaptı , Onu gören Millet Silah Ambargolarını bile aldırmadı . Birlik beraberlik arttı hatta suç oranları en alt seviyeye düştü.!

Klavye başına geçip yazmak kolay, bir talebin varsa elini taşın altına önce sen koyacaksın ki, söylediğinde inandırıcılık olsun ve hocamın yaptığı gibi zihinlere derc edilsin unutulmasın.

Bırakın Su üzerine yazılan Edebiyat yapmayı , Popülist politikaları, Çoban sırtından koyun kesmeleri ...Önce kendinize saygınız olsun .

Necmettin ERBAKAN hocam ; Allah c c sizden ve yol arkadaşlarınızdan razı olsun , Döğecek dizimiz olmadığından , Havan da Su dövüyor Millet.!

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar