Aula Home
Ayça Outlet
Suat ZOR

Suat ZOR

Mail: [email protected]

ÜMMETİN LİDERİ ERBAKAN HOCAMIZ'A

"Târihler ismini andığı zaman,

Sana hak verecek, ey koca Sultan;

Bizdik utanmadan iftira atan,

Asrın en siyâsî Padişâhına"

 

Hakîkat-i İlâhî'yi azimet ruhuyla ortaya koyarak bir mücadelenin nasıl olması gerektiğini bizlere öğreten kutlu muallime selam olsun.

Her şart altında Hakk'ın değişmez gerçekliğini hayatı pahasına ortaya koyan korkusuz mücadele adamına selam olsun.

Ülemanın pek çoğunun nefsi maslahatları icabı mücadelenin zahiren yapılamayacağını beyan ederek cekildikleri bir dönemde, Hz Ömer gibi açıktan tebliğ yapmayı bir prensib haline getiren kutlu mucahide selam olsun.

Bırakın uzaklarda olanları en yakınındaki insanların bile onu anlamaktan ne kadar uzakta olduklarını görerek , hep yalnızlık içerisinde mücadele edeceğini anlayan , nefesinin sonuna kadar Hakkı haykiran kutlu mucahide selam olsun.

Bir medeniyetin kurulması için ruh ve bedenin inşasının gerekli olduğunu yüksek ferasetiyle keşfederek, her iki cephede uygulama alanlarını oluşturan , hem ağır sanai ve hem de ağır Insan yetiştiren, ferasetiyle olaylara yön veren , hikmet sahibi olan kutlu mühendise selam olsun.

İslâmın temel prensiplerini günümüzdeki ulemâ sınıfına büyük güçlüklerle öğretmeye çalışan, buna rağmen dinî cemaatlerin pek çoğunun hiçbir zaman tam olarak algılayamadıgı günümüzün büyük imamina selam olsun.

Kur'an ve sünnetle beslenen, Eyüp el Ensari hazretleriyle bir hedef model ortaya koyan, Selahattin Eyyubi ile aksiyonunu yoğurun, Alparslan ile bâtılın kapılarını târumar eden, Sultan Fatih'le ruhlardaki İstanbul'u fetheden, Sultan Abdülhamid ile 5 bin yediyuz yıllık siyonizm mikrobunu tüm dünya insanlığına gösteren, bu coğrafyanın en büyük kandiline selam olsun.

Muhterem Hocam!

Bugün arkandan gözyaşı dökenlerin büyük bir kısmı, yaşarken yanınızda olamamanın ızdırabı içindeler. Bunu çok net bir şekilde görüyoruz. Askerinden akademisyenine , işçisinden memuruna,hakiminden hekimine, cemaatinden imamina kadar herkes çok müteessir.

Biliyorum anlayamadilar. "Hans anladı ama Hasan anlamadı" demistiniz. Fakat sizin bir yönünüzü daha biliyoruz ki; şimdi olsaydınız onların hepsini bağrınıza basardiniz. Çünkü sizin merhametiniz bütün insanlığı kapsayacak kadar genişti.

Muhterem Hocam bizlere düşen , sizin ideallerinizi gerçekleştirmektir. Çünkü ortaya koymuş oldugunuz MİLLİ GÖRÜŞ tüm insanlığın kurtuluş reçetesidir. Bizler de tüm enerjimizle bunun gerceklestirmeye çalışacağız.

Böylece tüm dünya Müslümanlarinin ve dünya insanlığinin kurtuluşu sağlanmış olacaktir.

Selam olsun, Kudüs'ten, Bosna'dan

Selam olsun, Mekke'den Medine'den

Selam olsun, Suriye'den , Irak'tan , Afganistan'dan, Doğu Türkistan'dan , Selam olsun cumle mazlum coğrafyalardan.

Vefatının 10. Sene-i devriyesinde Büyük Mucahid Muhterem Erbakan Hocamızı Şükranlarımizla anıyoruz.

Rabbim cennetinde bizleri bulustursun.

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar